MDT50N06D
Extended
Manufacturer
Minos
MFR.Part #
MDT50N06D
JLCPCB Part #
C19189962
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100pF 15mΩ@10V 30pF 31nC@10V 4V 50A 60V 87W 910pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS