MDT20P04D
Extended
Manufacturer
Minos
MFR.Part #
MDT20P04D
JLCPCB Part #
C19272219
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 1.5V 20A 25nC@10V 29mΩ@10V 35pF 40V 50W 930pF TO-252 MOSFETs ROHS