MDT13N10D
Extended
Manufacturer
Minos
MFR.Part #
MDT13N10D
JLCPCB Part #
C17701852
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 110pF 120mΩ@10V 13A 16nC@10V 2.4V 31W 85pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS