MDT100N06
Extended
Manufacturer
Minos
MFR.Part #
MDT100N06
JLCPCB Part #
C5240686
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 143W 2.8V 270pF 3.7nF 345pF 60V 6mΩ@10V 80nC@10V N-Channel TO-252-2L MOSFETs ROHS