MBR10100CT
Extended
Manufacturer
Minos
MFR.Part #
MBR10100CT
JLCPCB Part #
C5366126
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 30A 5A 800mV@5A TO-220 Schottky Diodes ROHS