BT134-600E
Extended
Manufacturer
Minos
MFR.Part #
BT134-600E
JLCPCB Part #
C33129595
Package
TO-126
Description
-40℃~+125℃ 1 TRIAC 1.5V 1.7V 10mA 25A@50Hz、30A@60Hz 2A 5mA 600V TO-126 Thyristors (SCR)/Modules ROHS