MLD-SMA-KE-H13.5-1.6
MFR.Part #
MLD-SMA-KE-H13.5-1.6
JLCPCB Part #
C52766461
Package
Plugin
Description
1 13.5mm 5.2mm 50Ω 6GHz Board Side Inner Bore SMA 插件 Coaxial Connectors (RF) ROHS