MLD-FPC-0.5FG-H15-6P
MFR.Part #
MLD-FPC-0.5FG-H15-6P
JLCPCB Part #
C54525321
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
0.3mm 0.5mm 1.5mm 6P Bottom Contact Hinged Lid Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS