TRS278-122-75+
Extended
Manufacturer
Mini-Circuits
MFR.Part #
TRS278-122-75+
JLCPCB Part #
C7402393
Package
SMD-6P
Description
1.5dB 30dB 40MHz~1.25GHz 75Ω:75Ω 7° SMD-6P Balun ROHS