TRS1-182-75+
Extended
Manufacturer
Mini-Circuits
MFR.Part #
TRS1-182-75+
JLCPCB Part #
C3305121
Package
SMD-4P
Description
-40℃~+85℃ 0.7dB 10MHz~1.8GHz 7.5° 75Ω:75Ω 8dB SMD-4P Balun ROHS