TO-220-35W-9R-5%
Extended
Manufacturer
Milliohm
MFR.Part #
TO-220-35W-9R-5%
JLCPCB Part #
C5209770
Package
TO-220-2
Description
-65℃~+150℃ 350V 35W 9Ω ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS