HOLRS1775-10W-0.2MR-1%
Extended
Manufacturer
Milliohm
MFR.Part #
HOLRS1775-10W-0.2MR-1%
Description
0.2mΩ 10W 223A Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS