MXL1.5KE68CA
MFR.Part #
MXL1.5KE68CA
JLCPCB Part #
C2626478
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 16.3A 58.1V 64.6V 92V Bidirectional TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS