MXL1.5KE36CA
MFR.Part #
MXL1.5KE36CA
JLCPCB Part #
C2627516
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 30.8V 30A 34.2V 49.9V Bidirectional TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS