MXL1.5KE150CA
MFR.Part #
MXL1.5KE150CA
JLCPCB Part #
C2626604
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 128V 143V 207V 7.2A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS