MXL1.5KE130CA
MFR.Part #
MXL1.5KE130CA
JLCPCB Part #
C2626642
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 111V 124V 179V 8.4A Bidirectional TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS