MA15KP280CA
MFR.Part #
MA15KP280CA
JLCPCB Part #
C3714693
Description
-65℃~+150℃ 15kW 280V 311V 33A 452V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)