MA1.5KE68CA
MFR.Part #
MA1.5KE68CA
JLCPCB Part #
C2634298
Description
1.5kW 16.3A 58.1V 64.6V 92V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)