MA1.5KE47CA
MFR.Part #
MA1.5KE47CA
JLCPCB Part #
C2634590
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 23.2A 40.2V 44.7V 64.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)