MA1.5KE160CA
MFR.Part #
MA1.5KE160CA
JLCPCB Part #
C2634532
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 136V 152V 1uA 219V 6.8A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)