M1.5KE62CA
MFR.Part #
M1.5KE62CA
JLCPCB Part #
C2624245
Package
CASE-1
Description
1.5kW 17.7A 53V 58.9V 85V TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)