M1.5KE400CA
MFR.Part #
M1.5KE400CA
JLCPCB Part #
C2635465
Package
CASE-1
Description
1.5kW 324V 380V 4A 548V Bidirectional TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)