M1.5KE27CA
MFR.Part #
M1.5KE27CA
JLCPCB Part #
C3712756
Package
DO-201AA(DO-27)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 23.1V 25.7V 37.5V 40A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-201AA(DO-27) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)