M1.5KE180CA
MFR.Part #
M1.5KE180CA
JLCPCB Part #
C2633854
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 154V 171V 1uA 246V 6.1A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)