JANTXV1N4626C-1
MFR.Part #
JANTXV1N4626C-1
JLCPCB Part #
C5744491
Package
DO-35(DO-204AH)
Description
1.4kΩ 5.6V 500mW 5uA@4V DO-35(DO-204AH) Zener Diodes