JANTX1N5188
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
JANTX1N5188
JLCPCB Part #
C17287335
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.5V@9A 250ns 3A 400V 插件 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS