HVR1A24-02
Extended
Manufacturer
MiRelay
MFR.Part #
HVR1A24-02
JLCPCB Part #
C22388381
Package
DIP,30.3x11.3mm
Description
1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.4kΩ 100W 100us 150mΩ 1A 1kV@DC 2.5A 24V 4 DIP,30.3x11.3mm Reed Relays ROHS