HRX10-1A15
Extended
Manufacturer
MiRelay
MFR.Part #
HRX10-1A15
Description
1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.5ms 10V 10kV@DC 120Ω 150mΩ 3A 50W 5A - Reed Relays ROHS