MTQH606040S4R7MGT
MFR.Part #
MTQH606040S4R7MGT
JLCPCB Part #
C52128623
Package
SMD,6.2x6mm
Description
10.5A 15mΩ 4.7uH 9.5A ±20% SMD,6.2x6mm Power Inductors ROHS