MTQH404020S1R0MBT
MFR.Part #
MTQH404020S1R0MBT
JLCPCB Part #
C51883181
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
12.5A 12mΩ 1uH 6.5A ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS