MTQH303020B3R3MBT
MFR.Part #
MTQH303020B3R3MBT
JLCPCB Part #
C17701234
Package
SMD,3x3mm
Description
3.3uH 5.9A 52mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS