MTQH303020B1R5MBT
MFR.Part #
MTQH303020B1R5MBT
JLCPCB Part #
C17701232
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 19mΩ 7A ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS