MTQH252012S1R5MBTA
MFR.Part #
MTQH252012S1R5MBTA
JLCPCB Part #
C17701217
Package
1008
Description
1.5uH 27mΩ 4.6A 4.7A Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS