MTQH252010S1R5MBT
MFR.Part #
MTQH252010S1R5MBT
JLCPCB Part #
C17701196
Package
1008
Description
1.5uH 3.4A 4.3A 45mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS