MTQH252010S1R0MBT
MFR.Part #
MTQH252010S1R0MBT
JLCPCB Part #
C17701195
Package
1008
Description
1uH 25mΩ 4.5A 5.3A Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS