MTQH201612S1R0MBT
MFR.Part #
MTQH201612S1R0MBT
JLCPCB Part #
C17701147
Package
0806
Description
1uH 30mΩ 5A 5A Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS