MTQH121065S2R2MBT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MTQH121065S2R2MBT
JLCPCB Part #
C17701308
Package
SMD,1.2x1mm
Description
1.3A 2.2uH 280mΩ ±20% SMD,1.2x1mm Power Inductors ROHS