MSRH74-102MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MSRH74-102MT
JLCPCB Part #
C915321
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
180mA 1mH 6Ω Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS