MSRH6D38-470MT
MFR.Part #
MSRH6D38-470MT
JLCPCB Part #
C915303
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
155mΩ 47uH 950mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS