MSRH6D38-330MT
MFR.Part #
MSRH6D38-330MT
JLCPCB Part #
C915302
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
1.1A 124mΩ 33uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS