MSRH5D28-150MT
MFR.Part #
MSRH5D28-150MT
JLCPCB Part #
C915283
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
1.1A 103mΩ 15uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS