MSRH5D18-470MT
MFR.Part #
MSRH5D18-470MT
JLCPCB Part #
C915276
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
47uH 540mA 595mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS