MSRH5D18-100MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MSRH5D18-100MT
JLCPCB Part #
C915274
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
1.2A 10uH 124mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS