MSRH4D28-470MT
MFR.Part #
MSRH4D28-470MT
JLCPCB Part #
C915264
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
47uH 480mA 587mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS