MSRH4D28-151MT
MFR.Part #
MSRH4D28-151MT
JLCPCB Part #
C915267
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.35Ω 150uH 280mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS