MSRH4D28-101MT
MFR.Part #
MSRH4D28-101MT
JLCPCB Part #
C915266
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.02Ω 100uH 290mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS