MSRH4D18-330MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MSRH4D18-330MT
JLCPCB Part #
C915252
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
33uH 400mA 455mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS