MSRH104R-101MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MSRH104R-101MT
JLCPCB Part #
C915330
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.66A 100uH 304mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS