MSCD54-6R8MT
MFR.Part #
MSCD54-6R8MT
JLCPCB Part #
C915194
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.5A 6.8uH 80mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS