MSCD54-470KT
MFR.Part #
MSCD54-470KT
JLCPCB Part #
C915200
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
370mΩ 47uH 720mA Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS